4 kwietnia Tradis łączy się z Eurocash S.A. i zmienia się w Eurocash Dystrybucja

Tradis

-> Równe szanse -> Różnorodność

Liczy się zaangażowanie             

Liczy się dla nas zaangażowanie, a nie płeć pracownika. Założenie to leży u podłoża realizowanej przez nas polityki równych szans zatrudnienia dla wszystkich kandydatów zainteresowanych pracą w naszej firmie. Dążymy do przełamania stereotypów dotyczących prac typowo „męskich” i „kobiecych” i dajemy szanse na realizację własnej wizji zawodowej zgłaszającym się do nas kandydatom i kandydatkom w wybranych przez nich obszarach. Jesteśmy otwarci na różnorodność w naszej firmie oraz wynikające z niej korzyści. Wierzymy, że różnorodny zespół pracowników podnosi konkurencyjność naszej firmy na rynku.

Nowoczesne rozwiązania = optymalne warunki pracy

Jako firma wdrażająca najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie logistyki, zapewniamy optymalne warunki pracy każdemu pracownikowi. Stawiamy na szanse i pozytywne perspektywy, eliminując możliwe ograniczenia – to motto przyświeca również organizacji pracy w Centrach Dystrybucyjnych. Nasze nowoczesne rozwiązania eliminują potencjalne ograniczenia wiążące się z siłą fizyczną zatrudnionych pracowników i tym samym pozwalają na efektywną i satysfakcjonującą pracę kobietom. Nasze pomieszczenia magazynowe są w pełni dostosowane do pracy zatrudnionych kobiet i przygotowane do przyjęcia kolejnych zainteresowanych kandydatek. Najistotniejsze w pracy w Centrum Dystrybucyjnych pozostaje zaangażowanie. A zaangażowanie nie ma żadnych ograniczeń.

Aplikuj już dziś!                                                                                                                              

Nasze ogłoszenia rekrutacyjne skierowane są do wszystkich kandydatów, bez względu na płeć. Aplikują do nas mężczyźni, a także kobiety, które bez żadnych przeszkód mogą podjąć pracę w naszych Centrach Dystrybucyjnych, nawet na stanowiskach uznawanych za typowo „męskie”. Doceniając zainteresowanie, jakim cieszą się nasze oferty pracy wśród mężczyzn, liczymy również na kolejne aplikacje od kandydatek – miejsca pracy w naszych Centrach Dystrybucyjnych czekają!               

Aplikuj już dziś, a przekonasz się, że w naszej firmie nie istnieją ograniczenia dla Twojego zaangażowania!