4 kwietnia Tradis łączy się z Eurocash S.A. i zmienia się w Eurocash Dystrybucja

Tradis

-> Dla klienta -> Paleta korzyści

Szeroki asortyment
Tradis współpracuje z blisko 600 Producentami, zapewniając dostępność ponad 25 tysięcy pozycji asortymentowych. Asortymentem zarządza doświadczona kadra menedżerska. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów oferta asortymentowa jest ciągle wzbogacana, modyfikowana i uaktualniana.

Atrakcyjne promocje
Spółka Tradis dba o Klientów oferując szeroki asortyment, ale również i pakiet atrakcyjnych promocji i pogrupowanych w działania takie jak:

  • Gazetki promocyjne
  • Jednodniowe i kilkudniowe promocje wybranych produktów w specjalnej cenie
  • Specjalne promocje typu „DEAL”, o których informują współpracujący z Klientem przedstawiciele handlowi
  • Program lojalnościowy eProfit ze specjalnym super atrakcyjnym pakietem nagród
  • Promocje sezonowe i okolicznościowe (walentynkowe, komunijne, świąteczne itp.)

Szeroko opisane w zakładce Oferta

Przejrzysty system rabatowy
Przygotowaliśmy dla Klientów atrakcyjny systemem rabatowy. Istnieje możliwość negocjowania rabatów i cen bezpośrednio z Dyrektorem Oddziału. W przypadku Klientów zrzeszonych w sieci respektujemy ustalone centralnie warunki współpracy.

Łatwy system zamówień
Klienci Tradisu mogą wybrać dogodną dla siebie formę składania zamówień, która pozwoli im sprawnie zaopatrzyć palcówkę.W Tradisie zamówienie można złożyć w sposób tradycyjny - za pośrednictwem przedstawicieli handlowych, telefonicznie lub faksem - a także poprzez autorską platformę eHurtownia. Aby móc z niej korzystać wystarczy komputer z dostępem do Internetu, a teraz, dzięki bezpłatnej aplikacji Mobiz_Tradis, także smartfon lub tablet pracujący na systemie Android.

Szeroko opisane w zakładce eHurtownia.


Profesjonalni handlowcy
350 Przedstawicieli Handlowych zapewniających indywidualną opiekę, pracujących w oparciu o nowoczesny system mobilnej sprzedaży „Mobiz”.

Przejrzyste procedury reklamacyjne
W ramach dobrze pojętej współpracy jesteśmy gotowi rozpatrzyć każdą reklamację i udzielić wyczerpujących informacji na postawione pytania.

Nowoczesna gospodarka magazynowa
Spółka Tradis to 250 000 m2 powierzchni magazynowych zarządzanych przez profesjonalną kadrę wspieranych poprzez system informatyczny zintegrowany ze skanerami kodów kreskowych. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych metod pracy i technologii minimalizujemy pomyłki w dostawach i osiągamy blisko 100% poziom realizacji zamówień.Sprawny łańcuch dostaw
Spółka Tradis zapewnia dostarczenie nawet najbardziej wymagających produktów w standardach zgodnych z obowiązującymi normami dzięki flocie blisko 500 nowoczesnych samochodów dostawczych, wyposażonych w obudowy izotermiczne oraz posiadających agregaty chłodnicze. Transport z towarem dystrybuowanym przez Tradis dociera do każdego miejsca w Polsce.