4 kwietnia Tradis łączy się z Eurocash S.A. i zmienia się w Eurocash Dystrybucja

Tradis

-> Równe szanse -> Niepełnosprawni

                                                                                                                       

 Zatrudnianie osób niepełnosprawnych
Oferujemy wiele dróg rozwoju, a więc i wiele możliwości zatrudnienia. Skala naszego działania, zakres i różnorodność sprawiają, że także kandydaci  z orzeczoną niepełnosprawnością, bez problemu znajdą interesujący ich obszar, w którym zechcą realizować swoje ambicje zawodowe. Aktywnie współpracujemy  z organizacjami wspierającymi zatrudnianie osób niepełnosprawnych. Z satysfakcją obserwujemy, jak kolejne osoby niepełnosprawne dołączają do naszego zespołu. Wszystkie nasze oferty pracy kierujemy również do osób niepełnosprawnych.

W różny sposób niepełnosprawni - równi i sprawni w pracy
Wszyscy nasi pracownicy, bez względu na sprawność, są dla nas równi w pracy. Prowadzimy wewnątrzfirmową kampanię pod hasłem "W różny sposób niepełnosprawni - równi i sprawni w pracy", która ma pokazać naszym pracownikom jak wiele jest odcieni niepełnosprawności oraz zaprezentować im politykę równości w zatrudnieniu.


Współpraca z organizacjami wspierającymi zatrudnianie osób niepełnosprawnych
Ze względu na ogólnopolski charakter naszej firmy oraz rozbudowaną sieć oddziałów dystrybucyjnych obejmującą cały kraj, jesteśmy zainteresowani współpracą z organizacjami z całej Polski.
Na rynku lubelskim współpracujemy m.in. z Fundacją Mundi.