4 kwietnia Tradis łączy się z Eurocash S.A. i zmienia się w Eurocash Dystrybucja

Tradis

-> Marka Dobry Wybór

Od III kwartału 2012 r. Tradis stale wprowadza do swojej oferty produkty Marki Własnej Dobry Wybór -  produkty polecane przez  Ewę Wachowicz i wykorzystywane w programie kulinarnym „Ewa gotuje” w TV Polsat. Produkty Dobry Wybór zapewniają sklepowi asortyment, który gwarantuje najlepsze odniesienie jakości produktu do jego ceny. Wpływają na pozytywne postrzeganie cenowe sklepu przez klienta oraz pomagają w konkurowaniu z dyskontami.

Początkowo w Tradisie funkcjonowało 40 indeksów tej marki, w IV kwartale 2012 r. w swojej ofercie Tradis posiadał już 80 indesów, a obecnie funkcjonuje, ponad 200 produktów, w kluczowych kategoriach, które obejmują zarówno artykuły spożywcze, jak również chemię gospodarczą. Ta ilość indeksów zapewnia detaliście większe zakupy w jednym miejscu.

Wprowadzanie produktów Dobry Wybór poparte jest cyklami szkoleń dla Klientów Tradisu, w ramach których przekazywane są informacje na temat specyfiki marki własnej, wsparacja marketingowego - zasad merchandisingu, sposobów oznaczania marki własnej na połce i w sklepie oraz przedstawiane są nowości i produkty najwyżej plasujące się w rankngu sprzedaży.

 

Odpowiadając na potrzeby rynkuTradis nadal będzie rozwijał Markę Własną Dobry Wybór i do końca roku 2013 planuje poszerzyć ofertę do ok. 300 indeksów.