4 kwietnia Tradis łączy się z Eurocash S.A. i zmienia się w Eurocash Dystrybucja

Tradis

-> Kim jesteśmy

Tradis Sp. z o.o., należąca do Grupy Eurocash, jest ogólnopolską spółką prowadzącą dystrybucję artykułów spożywczych i chemiczno-kosmetycznych. Tradis zalicza się do grona największych firm w branży handlowej. Jest liderem w dystrybucji serwisowej.  Tradis powstał wskutek integracji działalności siedmiu spółek dystrybucyjnych, łącząc ich wieloletnie doświadczenia w handlu artykułami FMCG. Tradis jest wiarygodnym i solidnym partnerem skutecznie wspierającym rozwój przedsiębiorców prowadzących działalność detaliczną w sektorze FMCG.

Tradis prowadzi sprzedaż towarów z dowozem do Klienta, obejmując swym zasięgiem całą Polskę. Swoją działalność opiera na bazie 8 Centrów Dystrybucji i 36 punktów przeładunkowych o łącznej powierzchni magazynowej 306.000 m2. Dysponując flotą blisko 500 samochodów dostawczych sprawnie zaopatruje niemal 40.000 Klientów, oferując w całej Polsce pełną gamę asortymentu ogólnospożywczego.


Tradis zdecydowanie wyróżnia się szerokością stałej oferty, na którą składa się kilkanaście tysięcy pozycji asortymentowych od ponad 600 producentów ogólnopolskich i lokalnych! W ofercie spółki znajduje się kilkadziesiąt kategorii produktów spożywczych w tym słodycze, kawy i herbaty, koncentraty i przetwory, napoje i alkohole, produkty schładzane, w tym nabiał i tłuszcze oraz artykuły chemiczno kosmetyczne. Dlatego właśnie Tradis jest w stanie zaspokoić większość potrzeb asortymentowych każdego detalisty, a wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów nieustannie poszerza swoją ofertę.

Duża konkurencja na rynku produktów FMCG stawia przed Tradisem nowe wyzwania w zakresie efektywnej promocji oferowanych produktów. Jako dystrybutor, będący głównym ogniwem łączącym producentów z placówkami detalicznymi, Tradis wypracował cały wachlarz form promocyjnych dopasowanych do sprzedaży samoobsługowej i serwisowej. Regularne gazetki, hity i akcje SMS, animacje i degustacje, końcówki paletowe, deale, megapromocje, a także partnerski program lojalnościowy eProfit mają zapewnić Klientom nieustanny dostęp do wyjątkowych okazji tworzonych wspólnie z Producentami.

Dla wygody Klientów, i jako uzupełnienie indywidualnej opieki ponad 350 Przedstawicieli Handlowych, Tradis stworzył internetową platformę B2B - eHurtownia umożliwiającą sprawne składanie zamówień on-line przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Teraz, dzięki bezpłatnej aplikacji Mobiz_Tradis, z eHurtowni można korzystać także poprzez smartfony czy tablety. Podobnym rozwiązaniem, platformą EDINET - eProducent, spółka posługuje się w komunikacji z Producentami i Dostawcami. Tradis to nowoczesna firma, która wykorzystuje zintegrowany system informatyczny, zapewniający optymalizację procesów logistycznych i magazynowych.


Tradis posiada system zarządzania jakością: ISO 22000:2005 "Zarządzanie Bezpieczeństwem żywności" certyfikowany przez Bureau Veritas Certification. To najnowsza norma jakościowa, wg której wdraża się międzynarodowy system HACCP. Certyfikat na tę normę otrzymaliśmy w październiku 2006 r. jako pierwsza firma dystrybucyjna w Europie oraz trzecia spożywcza w Polsce.

Każdego dnia starania Tradisu doceniają Klienci, do których należą: duże supermarkety, sieci detaliczne, delikatesy, a także małe sklepy spożywcze, restauracje, instytucje publiczne, zakłady pracy, stacje benzynowe, hotele i kawiarnie.