4 kwietnia Tradis łączy się z Eurocash S.A. i zmienia się w Eurocash Dystrybucja

Tradis

Obrazek dla aktualności
02.11.2011 | XI Podlaskie Targi Handlowe Tradis w Białymstoku
W najbliższy piątek, 4 listopada, w hali sportowej Zespołu Szkół Rolniczych w Białymstoku odbędą się XI Podlaskie Targi Handlowe Tradis. Organizatorem imprezy jest Makroregion Północny-Wschód Tradisu. więcej »
Obrazek dla aktualności
02.11.2011 | Tradis testuje nowe kategorie asortymentowe
Świeża żywność, wędliny paczkowane, mrożonki, suplementy diety i parafarmaceutyki – to nowe kategorie asortymentowe, które w najbliższym czasie mogą wzbogacić ofertę Tradisu. Jeśli testy wypadną pozytywnie, produkty tych segmentów, dotychczas niedostępne lub słabo reprezentowane w ofercie – trafią do ogólnopolskiej dystrybucji spółki. Celem tych działań jest udoskonalenie oferty asortymentowej Tradisu tak, aby jak najpełniej zaspokajała potrzeby detalistów i ich klientów. więcej »

Obrazek dla aktualności
28.10.2011 | Komentarz zarządu Emperia Holding SA odnośnie decyzji UOKiK
Decyzja UOKiK w żaden sposób nie wpływa na realizowaną przez Emperię strategię. Jeszcze raz z całą stanowczością chcemy podkreślić, że Umowa Inwestycyjna z Eurocash już nie obowiązuje i wydanie dla Eurocash tej decyzji nie ma dla nas żadnego znaczenia. więcej »
Obrazek dla aktualności
28.09.2011 | Grupa Dystrybucyjna Tradis uruchamia nowy koncept sklepów partnerskich - sieć Minutka
Grupa Dystrybucyjna Tradis wprowadza na rynek sieć Minutka – nową ofertę przeznaczoną specjalnie dla najmniejszych sklepów spożywczych, zaopatrujących się w halach Cash & Carry. W zamian za utrzymanie określonego poziomu lojalności zakupowej, Tradis zapewnia partnerom Minutki preferencyjne warunki rabatowe, dostęp do atrakcyjnych promocji, bezpłatną wizualizację sklepu, oraz wsparcie w prowadzeniu biznesu. Obecnie na rynku działa 6 placówek pod szyldem Minutka, do końca roku ma ich być co najmniej 100, a w grudniu 2013 roku sieć chce już liczyć ok. 1000 sklepów. Z początkiem października rusza akcja pozyskiwania detalistów zainteresowanych dołączeniem do partnerskiej sieci. więcej »

Wybierz stronę: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25