4 kwietnia Tradis łączy się z Eurocash S.A. i zmienia się w Eurocash Dystrybucja

Tradis

Obrazek dla aktualności
02.03.2012 | Tradis zaprasza na Targi Handlowe w Siedlcach
Przedstawiciele producentów branży spożywczej, właściciele sklepów spożywczych,  barów, restauracji oraz hoteli już po raz dwunasty spotkają się na Targach Handlowych Tradisu w Siedlcach. To jedno z największych wydarzeń handlowych w północno-wschodnim regionie kraju. Targi są znakomitą okazją dla detalistów do indywidualnego negocjowania cen, zapoznania się z rynkowymi nowościami, czy zaplanowania wielkanocnej oferty dla klientów swoich placówek. więcej »
Obrazek dla aktualności
23.01.2012 | PSD w Grupie Eurocash kontynuuje współpracę ze Spółdzielniami i rozwój sieci Gama
Nowy zarząd Grupy Tradis podczas spotkania z Radą Prezesów i zarządem Partnerskiego Serwisu Detalicznego potwierdził swoje zainteresowanie dalszym rozwojem projektu PSD i marki Gama. PSD wspólnie ze swoimi Partnerami w najbliższym czasie będzie otwierać kolejne placówki pod szyldem Gama, skupi się także na pozyskiwaniu nowych Spółdzielni do współpracy. Obecnie w całym kraju działa już 18 supermarketów Gama, zaś w projekcie PSD uczestniczy 60 Spółdzielni. więcej »

Obrazek dla aktualności
19.01.2012 | Prestiżowe nagrody dla Spółdzielni partnerskich PSD z Grupy Tradis
Spółdzielnia Społem z Zakopanego znalazła się w prestiżowym gronie Diamentów Forbesa - przedsiębiorstw, które w ostatnich trzech latach najbardziej dynamicznie zwiększały swoją wartość. Z kolei wśród wyróżnionych w rankingu „Gazele Biznesu” Pulsu Biznesu znalazły się spółdzielnie z Grajewa, Sokółki, Końskich, Sławna i również spółdzielnia z Zakopanego. więcej »
Obrazek dla aktualności
21.12.2011 | Emperia i Eurocash zawarły ugodę. Grupa Tradis dołączyła do Eurocash.
Emperia Holding SA i Eurocash SA podpisały dziś Ugodę i przyjęły zmiany do Umowy Inwestycyjnej z grudnia ubiegłego roku. Na mocy porozumienia Eurocash nabył udziały oraz akcje spółek prowadzących działalność w ramach Grupy Dystrybucyjnej Tradis. Wartość transakcji wynosi 1,096 mld PLN. Jednocześnie, w dniu podpisania Ugody, Trybunał Arbitrażowy rozpoznający powstały na gruncie Umowy Inwestycyjnej spór pomiędzy Eurocash a Emperią umorzył postępowanie arbitrażowe. więcej »

Wybierz stronę: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25