4 kwietnia Tradis łączy się z Eurocash S.A. i zmienia się w Eurocash Dystrybucja

Tradis

Obrazek dla aktualności
24.04.2012 | Godziny otwarcia hurtowni Cash & Carry w dniu 28 kwietnia 2012
Szanowni Państwo! Z uwagi na nadchodzący „długi weekend” i dużą ilość dni wolnych od pracy, w najbliższą sobotę - 28 kwietnia dla Państwa wygody wydłużamy godziny otwarcia hurtowni Cash & Carry Tradis.* Szczegółowe informacje otrzymacie Państwo bezpośrednio w naszych hurtowniach. *Informacja nie dotyczy Oddziałów w Pile i Gorzowie Wielkopolskim.
Obrazek dla aktualności
03.04.2012 | Tradis na święta
Święta Wielkanocne - czyli czas zwiększonych zakupów w handlu - nadchodzą wielkimi krokami. W Tradisie przygotowania do tego sezonu rozpoczęły się już kilka miesięcy wcześniej. Dzięki temu, dystrybutor może zaproponować detalistom szeroką ofertę typowo świątecznych produktów, rynkowych nowości oraz liczne promocje m.in. na artykuły charakterystyczne dla poszczególnych regionów kraju. więcej »

Obrazek dla aktualności
22.03.2012 | Targi Tradisu w Siedlcach: atrakcyjne promocje, korzystne oferty i integracja branży
Właściciele sklepów spożywczych, barów, restauracji, hoteli, a także przedstawiciele lokalnych i  ogólnopolskich producentów spotkali się na tegorocznych Targach Handlowych w Siedlcach. Wystawcy prezentowali nowości produktowe, organizowali promocje i konkursy. Z kolei dla detalistów targi były okazją do skorzystania z atrakcyjnych ofert handlowych i przygotowania się do wzmożonych zakupów wielkanocnych. więcej »
Obrazek dla aktualności
16.03.2012 | Do złożenia zamówienia w Tradisie wystarczy telefon lub tablet
Tradis przygotował dla swoich klientów kolejne, po eHurtowni, narzędzie usprawniające zakupy u dystrybutora. Za pomocą bezpłatnej aplikacji na system android - Mobiz_Tradis detaliści mogą przeglądać ofertę i złożyć zamówienie za pośrednictwem telefonu czy tabletu z dowolnego miejsca na świecie, przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Tradis jako pierwszy wprowadził tego typu rozwiązanie na polskim rynku handlowym. więcej »

Wybierz stronę: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25