4 kwietnia Tradis łączy się z Eurocash S.A. i zmienia się w Eurocash Dystrybucja

Tradis

Obrazek dla aktualności
06.11.2012 | Targi Tradisu w Szczecinie i Białymstoku
Już 9 listopada  w Białymstoku i Szczecinie odbędą się Targi Handlowe Tradis. Targi te zaliczane są do największych imprez handlowych zarówno w województwie podlaskim jak i zachodniopomorskim. Skierowane są do osób prowadzących detaliczne sklepy spożywcze, bary, restauracje i hotele. Dają szansę na budowanie przyjacielskich relacji i wymianę doświadczeń między osobami prowadzącymi sklepy spożywcze, organizatorem i przedstawicielami producentów. więcej »
Obrazek dla aktualności
30.07.2012 | Tradis ponownie liderem dystrybucji FMCG
Tradis po raz drugi otrzymał prestiżową nagrodę - „Złoty Paragon” w kategorii „Lider dystrybucji FMCG”. Laureatów konkursu organizowanego przez magazyn Hurt&Detal wyłonili polscy kupcy w ogólnopolskim badaniu ankietowym.   więcej »

Obrazek dla aktualności
21.05.2012 | Dynamiczny rozwój PSD oraz sieci Gama z Grupy Tradis
Rozwój Partnerskiego Serwisu Detalicznego z Grupy Tradis nabiera tempa. Do projektu przystępują kolejne Spółdzielnie. W całej Polsce powstają także liczne sklepy pod szyldem sieci Gama. Placówki doceniają klienci, a marka staje się rozpoznawalna. więcej »
Obrazek dla aktualności
27.04.2012 | Tradis otrzymał tytuł Najlepszego Dystrybutora
Tradis otrzymał tytuł „Najlepszego Dystrybutora” w konkursie organizowanym przez magazyn Wiadomości Handlowe. Wyróżnienie to przyznali spółce detaliści - uczestnicy plebiscytu „Market Roku”.  Według nich to właśnie Tradis najpełniej odpowiada na zapotrzebowanie polskiego handlu w zakresie aktywnej dystrybucji. Dodatkowo, wśród nagrodzonych i finalistów plebiscytu znalazły się placówki partnerskich sieci Tradisu: Eurosklep, Groszek, Lewiatan oraz supermarket Szymonek PSS Zakopane z PSD.   więcej »

Wybierz stronę: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25