4 kwietnia Tradis łączy się z Eurocash S.A. i zmienia się w Eurocash Dystrybucja

Tradis

 
20.12.2013 | Połączenie Spółek Kapitałowych Eurocash S.A. i Tradis Sp. z o.o.
Eurocash zamierza połączyć się ze spółką zależną Tradis – przejętą pod koniec 2011 r. od giełdowej Emperii. W dniu 17 grudnia 2013 r. obie spółki, działając na podstawie Kodeksu Spółek Handlowych, uzgodniły plan połączenia Spółek. Połączenie nastąpi poprzez przeniesienie majątku spółki Tradis - jako spółki przejmowanej - na spółkę Eurocash - jako spółkę przejmującą. więcej »
Obrazek dla aktualności
31.05.2013 | Złoty Paragon dla Tradisu po raz trzeci!
Już trzeci raz Tradis otrzymał Złoty Paragon i został wybrany przez czytelników miesięcznika Hurt i Detal liderem dystrybucji FMCG w Polsce. Wręczenie prestiżowych statuetek odbyło się 23 maja w warszawskim Teatrze Kamienica. Konkurs „Złoty Paragon” jest jednym z najważniejszych wydarzeń polskiej branży FMCG. Najwyższą wartość nagrody potwierdza przede wszystkim przyznanie jej przez samych kupców. więcej »

Obrazek dla aktualności
15.04.2013 | Tradis ponownie otrzymał tytuł Najlepszego Dystrybutora
Tradis ponownie otrzymał wyróżnienie „Najlepszego Dystrybutora” w plebiscycie miesięcznika Wiadomości Handlowe. Tytuł ten został przyznany spółce głosami detalistów - uczestników „Marketu Roku”.  Klienci uznali Tradis jako lidera w dystrybucji serwisowej. To właśnie Tradis prowadząc hurtową sprzedaż produktów FMCG z bezpośrednim dowozem do Klienta, poprzez Centra Dystrybucji rozlokowane w całej Polsce, najpełniej odpowiada na zapotrzebowanie polskiego handlu w zakresie aktywnej dystrybucji. Ponadto nagrody i wyróżnienia zostały przyznane placówkom spółek wchodzących w skład Grupy Dystrybucyjnej Tradis: Eurosklep, Groszek, Gama oraz Koliber   więcej »
Obrazek dla aktualności
12.03.2013 | Tradis poszerza ofertę o produkty Marki Własnej Dobry Wybór
Od III kwartału 2012 r. Tradis stale wprowadza do swojej oferty produkty Marki Własnej Dobry Wybór -  produkty polecane przez  Ewę Wachowicz i wykorzystywane w programie kulinarnym „Ewa gotuje” w TV Polsat. Produkty Dobry Wybór zapewniają sklepowi asortyment, który gwarantuje najlepsze odniesienie jakości produktu do jego ceny. Wpływają na pozytywne postrzeganie cenowe sklepu przez klienta oraz pomagają w konkurowaniu z dyskontami. więcej »

Wybierz stronę: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25