4 kwietnia Tradis łączy się z Eurocash S.A. i zmienia się w Eurocash Dystrybucja

Tradis

15.04.2013 | Tradis ponownie otrzymał tytuł Najlepszego Dystrybutora

Tradis ponownie otrzymał wyróżnienie „Najlepszego Dystrybutora” w plebiscycie miesięcznika Wiadomości Handlowe. Tytuł ten został przyznany spółce głosami detalistów - uczestników „Marketu Roku”.  Klienci uznali Tradis jako lidera w dystrybucji serwisowej. To właśnie Tradis prowadząc hurtową sprzedaż produktów FMCG z bezpośrednim dowozem do Klienta, poprzez Centra Dystrybucji rozlokowane w całej Polsce, najpełniej odpowiada na zapotrzebowanie polskiego handlu w zakresie aktywnej dystrybucji.
Ponadto nagrody i wyróżnienia zostały przyznane placówkom spółek wchodzących w skład Grupy Dystrybucyjnej Tradis: Eurosklep, Groszek, Gama oraz Koliber
 


Konkurs „Market Roku”, to wyjątkowe wydarzenie w branży FMCG. Siłą Konkursu jest jego obiektywizm i transparentność. Finałową galę poprzedzają półroczne przygotowania, podczas których dziennikarze, wyposażeni w kamery i aparaty fotograficzne, odwiedzają sklepy, które legitymują się najlepszymi wynikami finansowymi i wyróżniają się na tle konkurencji – rozmawiają z właścicielami, kierownikami i załogą.
Ta ceniona w branży handlowej i poważana przez dostawców nagroda  „Market Roku” dla najlepszych placówek detalicznych przyznawana jest przez jury w skład którego wchodzą eksperci i praktycy handlu oraz niezależne firmy jak Nielsen i GfK Polonia.

Tym roku w finale konkursu znalazły się placówki sieci franczyzowych i partnerskich Grupy Tradis:

Koliber, Bielsko Biała - Zwycięzca - Drogeria Roku
http://www.wiadomoscikosmetyczne.pl/drogeriaroku2013/7322-polska-drogeria-w-europejskim-standardzie

Gama, Lidzbark - Finalista - Market Roku
http://wiadomoscihandlowe.pl/2013/02/lepsze-oblicze-spolem/

Groszek, Daleszyce  - Finalista - Market Roku
http://wiadomoscihandlowe.pl/2013/02/w-tym-groszku-klienci-naprawde-czuja-sie-u-siebie/

Eurosklep, Pruszków  - Finalista - Market Roku
http://wiadomoscihandlowe.pl/2013/02/niezwykly-pomysl-na-rodzinny-biznes/

Właściciele placówek biorących udział w konkursie oddali swój głos także na najlepszego w ich ocenie dystrybutora. Ten zaszczytny tytuł otrzymała właśnie spółka Tradis, a nagrodę z rąk Redaktora Naczelnego miesięcznika Wiadomości Handlowe - Grzegorza Szafrańca odebrał Prezes Zarządu Tradisu - Pedro Martinho.


Zobacz pozostałe wpisy